VESTUVĖS

Patirtis: nuo 2008 metų

Kalbos: Lietuvių, Anglų, buitiška Rusų ir galimybės pasakyti ačiū/prašau/atsiprašau daugybe kitų kalbų.  

Mūsų supratimas kas yra vestuvės: neįpareigojanti šventė, amerikietiško stiliaus su pritaikymu tiek lietuviškam, tiek tarptautiniam mentalitetui. Bet mokam prisitaikyti prie visko.

Stilius: subtilus ir inteligentiškas, šiek tiek britiško humoro, improvizacija pagal susirinkusius svečius ir jų bendravimą, neįkyrus šventės vedimas suteikiant ne tik informaciją apie eigą, bet ir sukuriant apjungiančias svečius veiklas, prisitaikymas prie besikeičiančios situacijos. Suteikimas svečiams erdvės ir ilgesnės pertraukėlės pabendravimams (jei tik matome, kad yra poreikis)

Stiprybės: organizaciniai sugebėjimai, patirtis sukaupta ne tik tarp labai skirtingų Lietuvos šeimų, bet ir tarptautinė patirtis vedant šventes keliomis kalbomis, skirtingoms kultūroms,

gyvenimiška patirtis leidžianti surasti bendrą kalbą tiek su senjoru, tiek su vaikais.

Programa:  Turime ir galime pasiūlyti nuostabią, prasmingą programą, kurios eiga kintanti pagal tos dienos svečių diktuojamą emociją. Tačiau kiekvieną kartą individuali pagal jūsų šventę sudėliojame programą. Esame turėję tiek stovimų, tiek vestuvių laive ar troleibuse, tiek didžiulių vestuvių, kuriose reikėjo dėl jose esančių svečių laikytis protokolo. Tad su turimais poreikiais maža tikimybė, kad mus nustebinsite, tačiau mes mielai pasidalinsime savo patirtimi. O spręsite vis tiek jūs.

Muzika: kas moka pinigus, tas ir muziką užsako. Dėl ilgametės patirties prisitaikome prie svečių ir galime groti viską nuo Džordanos/roko iki Jungle stiliaus muzikos. Visada mielai priimame jūsų rekomendacijas ir pagrojame jūsų mėgstamą muziką, o vakarėlio eigoje reaguojame į susirinkusius svečius. Mūsų išskirtinumas – DJ (Mindaugas, Vidutis, Evaldas, Augustas) miksuoja muziką nuo renginio pradžios iki pabaigos. Nenaudojame iš anksto paruoštų playlistų. Matome, kad pailso jaunesni, leidžiame muziką vyresniems ir taip viso vakaro metu stengiamės palaikyti vaibą. Kaip ir vedimo stilius, taip ir muzikos – stengiamės jį palaikyti aukštesnį ir vengiame pigaus popso.

Trumpai apibendrintai:

Mūsų komanda siekia, kad svečiai susirinkę į vestuves jaustųsi komfortabiliai. Erdvėje skambėtų skoninga muzika, svečiai jaustų jog jais rūpinasi vedantysis. Šventės metu ne tik pabendrautų su savais, bet ir susipažintų su kitais svečiais. Kad mėgstantis dėmesio jo gautų, o jo nemėgstantis liktų saugiai nepaliestas, bet viską žinantis ir matantis. Kad svečiai atvykę į vestuves sudalyvautų prasmingai tradicijose ir po šventės išvyktų su pakilia nuotaika pažinę geriau ne tik jaunuosius, bet ir svečius.

PAPILDOMAI: galime pravesti santuokos ceremoniją