VYTAS

Vytas – renginių vedėjas, DJ, garsistas, apšvietėjas arba tiesiog mūsų išsigelbėjimas renginiuose visais klausimais. Jo gyvenimo mokytojas buvo Vytautas Šapranauskas, o pirmoji ilgalaikė darbo vieta – Domino Teatras. Mes labai didžiuojamės turėdami šį asmenį savo komandoje.

Tai žmogus, kuris kad ir ko besiimtų – jam viskas pavyksta ir pavyksta geriau nei kitiems.

Boulingo, kartingų, Counter Strike, matematikos, fizikos, programavimo ir kitų olimpiadų čempionas. Salsos šokių ir muzikos virtuozas. Besidomintis technika ir besirūpinantis ne tik technine įranga, bet ir komunikacija tarp Jūsų ir mūsų. Tai labai imlus žmogus galintis išspręsti beveik visas problemas.

Beprotiškai geros širdies žmogus. Nusipelnęs didžiausių apdovanojimų ir visuomet pagelbėjantis kuomet to reikia.

Jei turite klausimų apie garso aparatūrą, apie šviesos valdymo pultą, projektoriaus liumenų skaičių, maitinimo blokus, automobilių nuomą ar super skanius tortus/šimtalapius – skambinkite jam.

Bet pala. Tai dar ne viskas. Vytas gali pasirūpinti ir koordinuoti renginio eigą, gali padėti svečiams susigaudyti kur eiti po bažnyčios, sukoordinuoti vasaros renginį ar smagiai pravesti Jūsų jubiliejaus šventę.

Be viso to, ji turi idealią klausą ir jei renginio metu reikia garso operatoriaus – jis tai padarys idealiai, jo patirtis – tiek įvairios privačios šventės tiek dideli viešieji renginiai. Kol kas jis garsino tik žymius Lietuvos atlikėjus (Jurgis Bruzga su grupe, Augustė, Liūdni slibinai ir t.t.)  😉 Įgarsins taip, kad galėtumėt girdėti kiekvieną instrumento ar žmogaus, esančio ant scenos balsą. Jis taip pat sukurs jaukią atmosferą, sudėliodamas šviesas pagal tinkamas spalvas ne tik salėje, bet ir įjungęs stroboskopą diskotekos metu, tuo metu, kai jo labiausiai reikia. Tad jei norite sukurti atmosferą, kuri primena teatrą, arba, kitaip pasakius, norite sukurti emociją, kuri perteikia Jūsų norimus pasakyti žodžius šviesa ir garsais – kreipkitės į Vytą.

Tai mūsų Vytas, o be Vyto mes nebūtume Be Streso.