MINDAUGAS

Mindaugas.

Domanto žodžiais:

Kartu su Mindaugu baigėme Kultūrinės veiklos vadybą. Ten atsidūrėme skirtingu laiku, tačiau pažįstami esame iš dar ankstesnių laikų, kuomet šokome tam pačiam ansamblyje “ŪLA” ir keliavome ne tik po Lietuvą, bet ir aplankėme Meksiką bei Ameriką. Pažįstame vienas kitą labai gerai, todėl ir produktas, kurį sukuriame, yra kokybiškas, tie, kas mus matė, net neabejoja, kad esame komanda.

Kodėl Mindaugas tapo DJ? Nes tai žmogus, kuris myli muziką, todėl, kad tai žmogus, kuris myli šokančius žmones ir žino, kaip sukurti puikią emociją šokių aikštelėje. Kartais muzikos mylėti neužtenka, reikia mokėti ir sukurti renginio tematiką atitinkančią emociją ir parinkti tuos kūrinius, kurie patinka susirinkusiems.

Taip pat Mindaugas labai myli savo žmoną ir dukrą.

Muzika turi daug įvairiausių stilių, todėl džiaugiuosi dirbdamas su Mindaugu, nes jis išmano daugelį muzikos stilių – nuo Jūsų asmeniškai pageidaujamos iki publikos reikalaujamos muzikos. Jis niekada neatsakys Jūsų norui išgirsti norimą muzikinį kūrinį, nes Mindaugas groja Jums ir jis žino, kaip tai padaryti geriausiai.

Tad jei duše niūniuodami prisiminėte dainą, bet nežinote jos pavadinimo – paskambinkite Mindaugui ir jis Jums pasakys kas ją atliko. Išbandyta ne kartą – veikia. 🙂 Labai tinkamas asmuo keliauti kartu į protmūšius, kuriuose būna muzikiniai etapai.

Gera muzika kuria pakilią emociją, tad jei Jums reikia tikro profesionalo, kuris ją gali sukurti įvairiausiai publikai – skambinkite Mindaugui.