DOMANTAS

Džiaugiuosi, kad nusprendėte pasiskaityti apie mane.

Trumpai.

Optimistas. Paprastas. Smalsus. Įvairiapusiškas. Draugiškas. Kultūringas. Tolerantiškas.

Didžiausia vertybė – šeima. Mėgstamiausias būdas pabėgti nuo pasaulio – Angry Birds, Toy Blast. Aistra – automobiliai, naujosios technologijos, žmonių santykiai. Laisvalaikio praleidimo būdai – koncertai, kinas, teatras, kelionės, bendravimas, smaližiavimas.

Humoras.

Mėgstu Britišką humorą arba kitaip – sarkazmą/ironiją. Tai bene pavojingiausias humoras, kadangi laviruojama tarp turimos informacijos, asmeniškumų, melo ir tiesos. Domiuosi beveik viskuo, kas mus supa pasaulyje, kadangi, norint sukurti jaukią atmosferą, turi prisitaikyti prie įvairiausių žmonių. Tačiau labiausiai mėgstu pasijuokti iš pačio savęs.

Publika.

Žinoma labiausiai mėgstu paprastus žmones, tokius pačius, kaip aš. “Žaibus” dalinu jauniems, su paaugliais pasišneku apie jų išgyvenimus ir su mielu noru išklausau apie įspūdžius tarpukario ar pokario metais ir skundus apie nepagarbų jaunimą. Tad vedant renginius prisitaikau prie įvairiausio amžiaus žmonių. Bet yra dalykų, kurių nepropaguoju: neskaitau eilėraščių ar poezijos kaip sveikinimų, nepasakoju anekdotų, negirdau alkoholiu publikos. Gerą emociją kuriu pagal situaciją čia ir dabar,  naudodamasis situaciniu humoru ir patirtim renginiuose, kadangi kiekvienas renginys yra kitoks ir jo emociją diktuoja susirinkusieji. Tad renginio metu dėmesio skiriu visiems – nuo jauniausių iki vyriausių. Tam padeda ir DJ, parinkdamas atitinkamą muziką, aktualią vienai ar kitai amžiaus bei stilistikos grupei.

Patirtis renginiuose.

Nuo vaikystės. Mama augino mane Vilniaus miesto renginiuose, kadangi pati juos savu laiku organizavo, tad tarp įžymių asmenų augu nuo pat mažumės. Maestro Vytauto Kernagio koncertai visoje Lietuvoje, vėliau Sporto Rūmuose vykstantys įvairiausi renginiai, o dar vėliau užaugau ir pradėjau savo veiklas renginiuose (suaugau). Mokykloje iniciatyvom neužsiimdavau (vertinau ją kaip kūrybiškumo žudymo mašiną), daugiau ja užsiimdavau popamoklinėje veikloje. Pirmas suorganizuotas renginys –  tarpmiestinė konferencija, kur ir pradėjau rodytis ant scenos rankoje laikydamas mikrofoną, kartu buvau organizacinės komandos vedlys. Vėliau renginiai didėjo, prasidėjo privačių švenčių užsakymai, tad pagal darbo sutartį, pirmą kartą oficialiai renginių organizatoriumi tapau 18 metų. Pirmas mano projektas – sidro “Kiss” akcija visoje Lietuvoje, vėliau klientų sąrašas pradėjo pildytis gana sparčiai. Vienaip ar kitaip esu prisidėjęs prie pačių didžiausių renginių Lietuvoje. Krepšininkų pasitikimas prie Baltojo Tilto, Aukštaitijos ralis Utenoje, Drifto Čempionato Lietuvoje dviejų sezonų vedėjavimas, Omnitel (Telia), Bitės, Kesko Senukų, Maximos, Swedbanko, Citadele banko, Gydytojų Sąjungos ir kitos įmonės nepralenkiant privačių gimtadienių, vestuvių ar tiesiog giminės susibūrimo. Kelis metus buvau vieno renginių vedėjo asistentas. Mačiau kaip dirba daugelis Lietuvos renginių vedėjų, iš kurių sėmiausi įvairiausios patirties. Tad renginiuose esu nuo pat vaikystės, o juos vesti pradėjau palaipsniui, aktyviausiai tuo užsiimu nuo 2008  metų. Esu vertinamas ypatingai tarp renginių organizatorių ir patyrusių klientų dėl to, kad apsiimu renginiu visapusiškai ir žiūriu ne tik savo pareigų, tačiau ir stebiu, kas vyksta aplink ir neskirstau darbų į “Tavo – mano” . Jei reikia pagalbos, visuomet padedu kitam, kad svečiai net nepajustų, jog kažkur kažko pritrūko. Tad renginių organizatoriai žino – perdavę renginį man, gali būti ramūs, nes net iš pačios keisčiausios situacijos rasiu išeitį.

Verslo renginiai.

Dažniausiai šiems renginiams rekomendacijų nereikia, kadangi klientai mane atranda pačiu geriausiu būdu – iš lūpų į lūpas. Tad, jei skaitote šį tekstą, matyt mane Jums kažkas rekomendavo. Ačiū jiems! Jūsų renginio detales aptarsime susitikę, kadangi versle gyvas kontaktas – pati geriausia bendravimo forma. Bet kuriuo atveju į Jūsų klausimus galėsiu atsakyti tik gavęs šiek tiek informacijos iš Jūsų. Kiek žmonių dalyvaus šventėje, koks jų vidutinis amžius, moterų ir vyrų santykis, kokius renginius turėjote ir kokias vizijas turite ateinančiam renginiui. Pabendravus apie tai, aš pasakysiu ar galiu Jums padėti, jei ne – rekomenduosiu, kas gali, kadangi esu suinteresuotas puikia renginio kokybe.

Vestuvės.

Tai labai atsakinga šventė. Pati atsakingiausia iš visų galimų renginių, kadangi vakarinė dalis labai daug priklauso nuo vedėjo. Mano vedamų vestuvių stilius – amerikietiškos vestuvės, paremtos lengvu britišku humoru su dalele Lietuviškų tradicijų. Pagrindinės taisyklės – negirdau publikos ir neverčiu žmonių pasirodyti ant scenos ir leisti kitiems iš jų šaipytis. Vestuvės, mano manymu, tai graži, kultūringa šeimos šventė, kurioje visiems turi būti linksma ir susirinkę turi nepamiršti, kad jie yra Jaunųjų šventėje. Siekiu, kad visi sužinotų tiek apie Jaunuosius, tiek apie susirinkusius svečius. Tai dviejų šeimų (giminių ir draugų) susitikimo šventė, kuri turi būti įsimintina bei galimybė naujoms pažintims užmegzti, o jos tikslas – viena didelė Jaunųjų sukurta šeima, todėl visi susirinkę turi jaustis jaukiai, smagiai ir pakiliai.

Kainos.

Renginiai buvę kartais pašonėje, o kartais kaip pagrindinė veikla, galų gale gyvenime nugalėjo ir tapo mano pagrindine veikla. Nors teko padirbėti ir didelėse tarptautinėse kompanijose, galų gale socialinės garantijos, stabilumas ir geras atlyginimas pasirodė ne man. Aš tiesiog mėgaujuosi renginiuose, nes tai mano atgaiva, ir kiekvienam jų suteikiu kiek įmanoma daugiau meilės. Tad vienos konkrečios kainos pasakyti neįmanoma, o kartais net ir nemokamai apsiimu juos pravesti (jei kalbama apie paramą ir pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia). Tad kainos atžvilgiu visos galimybės susiderėti, nes svarbiausia, kad jums patiktų mano kuriamas turinys, o kainą kaip nors sutarsime. Pasiskambinam arba susirašom 😉

Pabaigai.

Myliu gyenimą ir mėgaujuosi juo. Kviečiu ir Jus prie to prisijungti. Žiūrėkite gerus filmus, skaitykite geras knygas, klausykitės geros muzikos ir svarbiausia – bendraukite! Gyvai! Prie kavos ar arbatos 🙂

Tai kaip, susimatom? 🙂

Pagarbiai

Domantas Bugailiškis

8-655-52569

Domantas@bestreso.lt